Fitvit.cz » Cvičení

Cheating - oklamání

Cheating je tréninková metoda zvyšující sílu a tím by měla přinutit svaly více růst. Jednoduše řečeno svaly oklamete zapojením další partie, když využijete mírného pohybu buď švihu nebo záklonu a tím zvednete větší váhu než v případě použití striktní techniky. Cheating má být využíván s rozumem a mírou a většinou, ať už nevědomky nebo účelově, ho každý již někdy využil. Naneštěstí v některých případech, a zvláště pak u začátečníků, špatně... více »

Diskuse k článku (0)


Rozcvičení před tréninkem

Rozcvičení před tréninkem je velmi důležité z hlediska dlouhodobého zdraví svalových úponů, šlach a kloubů. Přijít do posilovny a ihned intenzivně cvičit či absolvovat ostrý sprint bez rozcvičky je potenciálně nebezpečné a zvyšuje se tím úměrně riziko zranění při těchto aktivitách... více »

Diskuse k článku (0)


Tréninkový plán

Jak si sestavit tréninkový plán. Takovou otázku si klade zvláště začátečník. Jsou tréninkové plány pro začátečníky, pokročilé a vyspělé sportovce. Pro zkušenějšího cvičence je sestavení plánu již jednoduché a dokáže zužitkovat zkušenosti pro další zlepšení... více »

Diskuse k článku (11)


Cvičení - posilování - jak začít

Cvičení je dnes opomíjenou součástí našich životů, ačkoliv nezbytnou vzhledem s sedavému způsobu života většiny z nás. Nejtěžší je překonat prvotní odpor nebo případné rozčarování z prvních výsledků. Je potřeba si však uvědomit, že dostat se do kondice je běh na dlouhou trať a kdo vydrží, bude po zásluze odměněn dobře fungujícím organismem a v neposlední řadě i dobře vypadajícím tělem. Nejdříve je nutné zhodnotit váš zdravotní stav. Je doporučeno před započetím cvičení navštívit lékaře a zvláště pak v případě, trpíte-li nějakým onemocněním... více »

Diskuse k článku (2)


1234567891011 12

Suplementy

Cvičení a trénink

Strava

Copyright © 2009 - 2022 Fitvit.cz - Podmínky užívání - Kontakt