Fitvit.cz » Strava

Čokoláda

Pro milovníky sladké stravy patří právě čokoláda k těm nejoblíbenějším pochutinám. Neměli byste to však přehánět, protože každodenním konzumováním většího množství čokolády můžete zhatit veškeré snahy o zlepšení vaší postavy... více »

Diskuse k článku (0)


Vepřové maso

Rozmanitost stravy je základním předpokladem proto, abychom dostali do těla všechny potřebné látky pro správné fungování organismu. Je nutné si však vybírat ty složky potravy, které budou mít co nejefektivnější vliv a zároveň budou obsahovat co nejméně nežádoucích látek, např. nadměrné množství tuku nebo cholesterolu. Při vhodném výběru druhu masa se součástí zdravé stravy může stát i maso vepřové... více »

Diskuse k článku (0)


Snídaně a její význam

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne. Po celonočním hladovění jsou vyprázdněny zásoby glykogenu a tělo začíná používat jako zdroj energie aminokyseliny ze svalů, což je postrach hlavně pro ty, kteří pracně budují svaly. Tělo je proto ihned po probuzení připraveno na příjem energie... více »

Diskuse k článku (3)


Základ správné výživy

Správná strava, které složky, kolik a kdy. To je několik otázek, které zajímají všechny vyznavače zdravého životního stylu. Bílkoviny, tuky, sacharidy, mikroživiny ale i voda. To vše je součástí a zároveň i nezbytností kvalitní stravy.

Diskuse k článku (0)


1234567 8

Suplementy

Cvičení a trénink

Strava

Copyright © 2009 - 2022 Fitvit.cz - Podmínky užívání - Kontakt