Fitvit.cz » Tréninky

Trénink břicha

Trénink břicha láká všechny vidinou vypracovaných, dobře tvarovaných a oddělených šesti políček břišních svalů bez přebytečného podkožního tuku. Jelikož je břicho odolné vůči únavě, je dobré ho procvičovat alespoň dvakrát týdně. Na druhou stranu není dobré to s tréninkem břicha přehánět. I tato partie se musí regenerovat a po dlouhodobém přetížení může nastat přetrénování... více »

Diskuse k článku (0)


Rychlý trénink ramena - triceps - biceps

Čas je v našich profesních životech velmi neúprosný, a tak je zde pro zaneprázdněné, co chtějí stíhat i nějakou tu pohybovou aktivitu, další rychlý trénink, tentokrát trio svalových partií. Procvičíme ramena, biceps a triceps... více »

Diskuse k článku (0)


Rychlý trénink hrudníku

Trénink hrudníku pro časově zaneprázdněné, kteří však chtějí alespoň nezbytnou dobu věnovat cvičení, nejlépe pak doma... více »

Diskuse k článku (0)


Kruhový trénink

Kruhový trénink je užitečný jako nástroj pro zvýšení kondice, redukci tuku nebo odlehčení při těžkém tréninku. Smyslem tohoto tréninku je procvičit celé tělo v jedné tréninkové jednotce a rozproudit krev do různých částí těla absolvováním několika cviků na odlišné svalové partie. Kruhový trénink lze provádět doma i ve fitcentru. Obvykle se cvičí celé tělo v několika cyklech při minimálních přestávkách mezi sériemi. Zvolte si po jednom cviku na všechny partie těla.

Diskuse k článku (0)


12 3

Suplementy

Cvičení a trénink

Strava

Copyright © 2009 - 2024 Fitvit.cz - Podmínky užívání - Kontakt