Fitvit.cz » Proteiny » MyProtein - čokoláda arašídové máslo

MyProtein - čokoláda arašídové máslo

Vyzkoušená příchuť číslo 11 je čokoláda arašídové máslo. Jde o nevýraznou příchuť, která mě sice moc nenadchla (zejména v počátku), ale zároveň ani nevadila. Není moc sladká, takže bude více vyhovovat lidem, kteří se sladkému spíše vyhýbají. Aroma arašídů je trochu znát, ale zároveň i zde platí, že napodobit originál je těžký úkol. Přesto se tato příchuť dá pít a osobně mně vyhovovala více až když bylo balení téměř spotřebované, kdy jsem si na tuto příchuť zvykl.

Složení tohoto proteinu je bez barviv. Najdeme zde jen syrovátkový koncentrát, sójový lecitin, kakaový prášek, aroma a sukralóza jako sladidlo. I zde platí, že rozmíchat jde bez problémů, a to jak s šejkru, tak i v hrnku se lžičkou.

Sám míchám protein zásadně s vodou pro jeho lepší stravitelnost a rychlé dodání proteinů do těla, což by se smícháním s mlékem docela prodloužilo. A navíc by bylo docela zbytečné kupovat syrovátkový protein, když bych z něj pak opět udělal protein s kaseinem a laktózou.

Co se týká doby, po kterou balení vydrží, tak pro mé potřeby fitness a udržování postavy postačí balení i na déle než půl roku. A jak dopadlo porovnání s dalšími příchutěmi? Na to se můžete kouknout v přehledu příchutí MyProtein Impact Whey Protein.

Diskuse k článku (0)


Suplementy

Cvičení a trénink

Strava

Copyright © 2009 - 2024 Fitvit.cz - Podmínky užívání - Kontakt