Fitvit.cz » Nápoje

Jakou vodu pít

Doplňování vody do organismu je velmi důležitou součástí zdravého životního stylu. Jakou si však vybrat, aby organismus pracoval optimálně. Patrně tušíte, že to je obyčejná voda, která teče v každé domácnosti z vodovodu... více »

Diskuse k článku (2)


Džusy

Džusy jsou nejen nápojem, ale také zásobárnou důležitých látek, které ovlivňují zdraví a regeneraci. Dokáží dle typu také dodat sacharidy jako zdroj energie a další fytochemikálie obsažené právě v ovoci a zelenině, z nichž se nápoje získávají... více »

Diskuse k článku (0)


Čaj - jeho výhody a přínos pro zdraví

Patří mezi tradiční nápoje a mnohem častěji je zmiňován jako součást zdravé výživy. V zimě nás dokáže zahřát, v létě vychlazený naopak osvěžit. Je velmi rozšířený po celém světě a studie dokazují jeho významnou úlohu pro zachování našeho zdraví. Nejčastěji se v našich zeměpisných šířkách setkáváme s čajem zeleným a černým... více »

Diskuse k článku (0)


Káva a její účinky

Káva je jeden z nejoblíbenějších nápojů a to především z toho důvodu, že vás hned po ránu, nebo kdykoliv to potřebujete, takříkajíc postaví na nohy. Miliony lidí by si ráno nedovedlo představit, že by nedostali šálek tohoto pro ně tak lahodného a navíc povzbuzujícího nápoje. Existuje více druhů kávy a je v ní také obsaženo různé množství kofeinu a mnoho jiných, často ještě neprozkoumaných látek... více »

Diskuse k článku (0)


Voda pomáhá při fitness aktivitách

Voda je tekutina života. Bez ní člověk přežije pouze několik dní. Jako minimum se doporučuje vypít každý den okolo dvou litrů tekutin, převážně pak pouze čisté vody, nikoliv slazených nápojů. Množství je závislé také na mnoha dalších faktorech, jako okolní teplota, prováděná aktivita atd. V rozumném množství lze konzumovat minerálky.

Diskuse k článku (0)


Suplementy

Cvičení a trénink

Strava

Copyright © 2009 - 2024 Fitvit.cz - Podmínky užívání - Kontakt