Fitvit.cz » Proteiny

Myprotein příchuť čokoláda kokos

Tak jsem vyzkoušel už 8 příchuť řady proteinů Myprotein Impact Whey Protein. Opět to bylo balení 2,5 kg a tentokrát padla volba na příchuť čokoláda kokos. Chuť byla nevýrazná, je cítit po čokoládě, ale marně hledám tu příchuť po kokosu. A co víc, v tomto případě mě zklamalo i složení, konkrétně barvivo E150c, které není úplně nejlépe hodnoceno... více »

Diskuse k článku (0)


Co nečekat od proteinu

Od proteinových doplňků stravy můžeme čekat mnohé a také od nich není dobré očekávat zázraky na počkání. Je tady ale jedna důležitá věc, kterou proteiny neplní vůbec. Často se této chyby dopouštějí lidé, kteří s cvičením začínají a mají nereálné nároky... více »

Diskuse k článku (0)


Když si koupím protein

Proteiny jsou základem, když chceme budovat svaly. Často si proto kupujeme proteinové doplňky stravy v naději, že nám pomohou k větším svalům. Bylo to tady zmiňováno už mnohokrát, ale je potřeba to znovu zopakovat. Každý, kdo chce změnit vzhled své postavy, musí ve větší či menší míře vybudovat nějakou svalovou hmotu. A teď co očekávat od proteinu... více »

Diskuse k článku (0)


Vyzkoušena příchuť Latte Flavour

My Protein Impact Whey Protein nabízí příchuť Latte Flavour. Obsahuje kromě syrovátky sladový výtažek z ječmene, aroma, sójový lecitin a sukralózu. Nevím, jestli je tato příchuť myšlena jako Caffé nebo Macchiato, ale každopádně je zde cítit mírná příchuť kávy... více »

Diskuse k článku (0)


Příchutě MyProtein impact whey protein

Impact whey protein od výrobce MyProtein nabízí mnoho příchutí. Využít můžete dokonce i variantu bez příchutě a ochutit si protein podle libosti. To má své výhody i nevýhody. Například při použití cukru nebo ovoce na dochucení se tím výrazně zvýší množství cukrů, a to může být s ohledem na některé tréninkové cíle problém. Pokud se ale rozhodnete pro protein s příchutí, tak tady jsou postřehy z vyzkoušení několika druhů. Pořadí se může měnit v případě vyzkoušení další varianty... více »

Diskuse k článku (0)


Magická proteinová tyčinka

Jsme na nejlepší cestě k dosažení životní formy. Spalujeme poslední zbytky tuku a díky přísunu potřebného množství proteinů chráníme svalovou hmotu. Jenže někdy přijdou dny, kdy musíme nečekaně cestovat, vyřídit neodkladné záležitosti nebo zůstat déle v práci. Největší problém pro naše tělo může být v tento moment nedostatek jídla... více »

Diskuse k článku (0)


Recenze BCAA MyProtein

Větvené aminokyseliny Leucin, Isoleucin a Valin (BCAA) se nejčastěji používají těsně před tréninkem a po něm. Umí totiž zásobovat svaly energií a tak zabránit odbourávání svalové hmoty při tréninku. Jestliže chceme zařadit tento suplement do svého jídelníčku, je potřeba si vybrat některý z mnoha produktů na trhu. Výrobce MyProtein nabízí větvené aminokyseliny v prášku s několika příchutěmi a v několika velikostech balení vhodných jak na otestování, tak i na delší doplňování BCAA... více »

Diskuse k článku (0)


Mají význam další suplementy v proteinu?

Když si kupujeme protein, najdeme v nabídce také produkty obsahující nejrůznější látky. Často jde o vitamíny, minerály, aminokyseliny, kreatin a další. Mnozí zájemci se ptají, jestli si koupit takto obohacený protein a tím takříkajíc zabít více much jednou ranou nebo zvolit raději protein bez dalších přísad... více »

Diskuse k článku (0)


BCAA - vliv na trénink, svaly a hubnutí

Větvené aminokyseliny (BCAA) se používají pro podporu svalového růstu a měly by mít i další vlastnosti, které podporují náš výkon. Fungují tedy tři aminokyseliny nazvané BCAA (Leucin, Isoleucin a Valin), když je budeme používat? BCAA jsem si z toho důvodu rozhodl zakoupit a vyzkoušet v praxi... více »

Diskuse k článku (0)


10 důvodů pro používání proteinů

Zakoupit si protein v prášku dnes může prakticky každý. Mnozí se ptají, zdali to má vůbec cenu a jestli to nejsou vyhozené peníze. Ono ale záleží na tom, jak se konkrétní člověk k formování těla postaví. Někdy je pořízení proteinového přípravku opravdu vyhození peněz. Při správném použití se však může stát velmi silným nástrojem, který pomůže k přeměně postavy. Jaké důvody nás vedou k používání těchto produktů a co nám mohou přinést? více »

Diskuse k článku (0)


Scitec 100% whey protein professional

Pro růst svalů a jejich udržení jsou bílkoviny nezbytné. Z toho důvodu musíme přijímat dostatek proteinů. Ty dostaneme do těla prostřednictvím dobře vyvážené stravy nebo si pomůžeme doplňkem stravy, který obsahuje vysoký podíl proteinů. Jednou z možností je 100 % whey protein professional od výrobce Scitec Nutrition... více »

Diskuse k článku (0)


Recenze Weider Deluxe Whey Coffee

Syrovátkový protein určený pro doplnění bílkovin od společnosti Weider. Připravuje se z něj buď teplý nebo i studený nápoj. Má kávovou příchuť a tak je vhodný zejména pro sportovce, kteří mají v oblibě kávu. Kdo má zájem budovat svou postavu, může spojit pití kávy a k tomu dodat do svého těla i přes 20 g kvalitních proteinů v jedné dávce. Pro někoho může být výhoda přítomnost kofeinu. Naopak pro další sportovce nemusí být protein s kofeinem vhodný... více »

Diskuse k článku (0)


Recenze MyProtein Impact Whey protein

Syrovátkové proteiny patří mezi nejkvalitnější. Když potřebujeme dokončit několikaměsíční trénink zaměřený na spalování tuku a udržení svalů, pak koupí vhodného proteinu dostaneme do těla čisté proteiny bez tuku a cukrů. Jejich nabídka je tak široká, že bývá problém si vybrat... více »

Diskuse k článku (0)


Výhody proteinů

Proteinové přípravky již několik desetiletí používají sportovci k budování svalové hmoty. Uplatnění najdou také při udržení stávající hmoty. A protože ochrana svalů před odbouráním je klíčová při hubnutí, neměly by proteiny ve stravě chybět ani při požadavku na snížení hmotnosti, zvláště jestliže je naším cílem odbourat převážně nadbytečný tuk... více »

Diskuse k článku (0)


Leucin - důležitá aminokyselina

Jestliže usilujeme o získání svalové hmoty, musí být ve stravě zastoupeny potřebné živiny. Mezi ty základní patří proteiny. Ty obsahují aminokyseliny. Některé z nich jsou esenciální, které si tělo neumí samo vytvořit. Patří mezi ně i leucin. Dalo by se říci, že leucin můžeme zařadit mezi nejdůležitější aminokyseliny. Vědecké studie pak potvrzují, že jeho přítomnost zvyšuje výkonnost, regeneraci a má další vlastnosti, které mohou pomoci zlepšit sportovní výkonnost všech sportovců... více »

Diskuse k článku (0)


1 2

Suplementy

Cvičení a trénink

Strava

Copyright © 2009 - 2019 Fitvit.cz - Podmínky užívání - Kontakt