Fitvit.cz » Vybavení pro cvičení

Trhačky

Poslední tři opakování schází do ukončení série s velmi těžkou váhou. Ačkoliv cílový sval má stále dost sil na jejich vykonání, úchop ochabuje a přinutí vás ukončit sérii před plánovaným počtem opakování. V těchto případech se hodí jednoduchá pomůcka, která se nazývá trhačky. Používá se u obzvláště těžkých cviků, ale hodit se mohou také u shybů či zvedání nohou ve visu... více »

Diskuse k článku (0)


Činka dokáže změnit postavu

Chcete-li začít cvičit, patrně budete přemýšlet, jaké náčiní si pořídit, bude cenově přijatelné, skladné a dostatečně univerzální tak, aby poskytlo co největší prostor pro komplexní procvičení celého těla. Není to žádný přístroj, lavička, nebo domácí gym za neuvěřitelnou cenu. Jedná se o obyčejné jednoruční činky. Při troše vůle, nácviku a trpělivosti, lze jednoručními činkami doslova přeměnit tělo... více »

Diskuse k článku (0)


Fitballem k pestrosti tréninku

Cvičební míč neboli fitball je modní cvičební pomůcka, kterou naleznete v mnohých fitness centrech. Pořídit si ho lze i pro domácí cvičení. Obyčejně se používají pro lehké procvičování vrchní části těla nebo případně při rehabilitaci. Nejčastěji na něm lze cvičit partie břicha, zad nebo prsou. Oblíbené jsou hlavně u žen. Cvičit na nich však mohou i muži... více »

Diskuse k článku (0)


Stroje nebo činky při cvičení

Moderní doba se projevuje i ve vybavení náčiní pro posilovací trénink. Mnozí zastávají výhody strojů a jiní zase činky. Využijte však výhod jak činek, tak i strojů k co nejlepšímu svalovému rozvoji... více »

Diskuse k článku (3)


Hokej a hokejové vybavení

Být fit neznamená chodit pouze do posilovny, ale být všestranným sportovcem. Zvolit si lze z nepřeberného množství sportovních aktivit. Velmi oblíbeným odvětvím je hokej. A protože je to historicky jedno z nejúspěšnějších sportovních odvětví u nás, je k dispozici téměř v každém středně velkém městě ledová plocha k pronajmutí za přijatelnou cenu... více »

Diskuse k článku (1)


Opasek při cvičení

Uvažujete o použití opasku a přemýšlíte, jestli bude mít pro vás přínos? Do určité míry, a zvláště při správném používaní, ano. Má to však několik pravidel. To základní zní nenosit opasek po celou dobu tréninku... více »

Diskuse k článku (0)


Domácí posilovna

Cvičit doma je dobré pro úsporu času, nemusíte čekat na náčiní, které je zrovna obsazené, nemusíte poslouchat hudbu, která se vám nelíbí. Bude vám však chybět ruch posilovny, motivační faktor se zlepšovat, případně přátelé, se kterými se rádi uvidíte.

Diskuse k článku (0)


Suplementy

Cvičení a trénink

Strava

Copyright © 2009 - 2018 Fitvit.cz - Podmínky užívání - Kontakt