Fitvit.cz » Spalovače tuku

Kajenský pepř pro hubnutí

Ke sportovní postavě se někdo dostává složitěji a jiní jednodušeji, což závisí na úsilí vynaloženém v jednotlivých dnech. Důležitá je také soustavnost vykonávání činností vedoucí k cíli. Cvičíme, odpočíváme, snažíme se jíst ta správná jídla. Abychom mohli připočíst další malé součásti umožňující nám dělat velké věci v našich životech, vyhledáváme i co nejmenší detaily, které nám mohou pomoci. Jedním takovým detailem je i koření zvané kajenský pepř... více »

Diskuse k článku (2)


Pyruvát

Pyruvát vzniká přirozeně v našem organismu a je součástí krebsova cyklu. Jedná se o sloučeniny kyseliny pyrohroznové a jde o soli např. vápníku. Jako doplněk stravy je řazen v obchodech mezi spalovače tuku. Studie dokonce potvrdily, že při jeho využívání došlo k redukci tuku a zároveň k růstu svalové hmoty. Na druhou stranu při nečinnosti pyruvát naopak podporuje vznik nové tukové hmoty. Z toho vyplývá, že pokud chceme použít pyruvát jako pomocníka při redukci tuku, musíme u toho i sportovat. Zároveň je nutné upravit také stravu... více »

Diskuse k článku (0)


Guarana

Guaranu původně využívali domorodci v amazonském pralese. Jedná se o rostlinu, jejíž semena obsahují kofein. A jak je známo, kofein působí pozitivně nejen jako nástroj na povzbuzení proti únavě, ale lze ho použít i jako účinný spalovač tuku. Má i další výhody, které se hodí při sportovním výkonu. Kofein z guarany se údajně také lépe v těle využívá a nemá tak nárazový efekt, jako kofein podaný z kávy... více »

Diskuse k článku (1)


CLA - konjugovaná kyselina linolová

CLA je poměrně novým suplementem známým jako přípravek na podporu odbourávání podkožního tuku. Jeho význam je však daleko komplexnější pro zdraví organismu, a tak se kromě avizovaných účinků na tělesnou hmotnost vědci domnívají, že působí na celkovou regeneraci, růst svalové hmoty, ale i jako prevence proti rakovině... více »

Diskuse k článku (0)


Extrakt ze zeleného čaje

Kdo chce hubnout, obyčejně shromažďuje informace o možnostech cvičení, jak zvýšit metabolismus, optimalizovat stravu či zkvalitnit spánek. Všechny tyto položky dávají dohromady celek, který usnadňují samotné odbourávání tuku. Pomoci však mohou i některé doplňky stravy. Pokud suplement pochází ze zeleného čaje, patrně je velká naděje, že bude účinný... více »

Diskuse k článku (0)


Karnitin

L-Carnitin je derivát kyseliny máselné, řadí se mezi aminokyseliny. Karnitin není esenciální aminokyselinou a není součástí bílkovin. Dříve byl karnitin označován též jako vitamín. Karnitin je velice známá látka, která se využívá pro svou schopnost odbourávat přebytečné tuky, zvláště pak ty podkožní. Krom této vynikající vlastnosti má i regenerační účinky, pomáhá snížit únavu po sportu nebo po jiné těžké aktivitě a podporuje sportovní vytrvalost.

Diskuse k článku (0)


Suplementy

Cvičení a trénink

Strava

Copyright © 2009 - 2024 Fitvit.cz - Podmínky užívání - Kontakt