Fitvit.cz » Proteiny » Tyčinka Prom-In Pure Bar

Tyčinka Prom-In Pure Bar

V objemovce přes Vánoce, kdy jsem potřeboval energii a hlavně dost proteinů, abych donutil svaly růst, se někdy stalo, že jsem měl dostatečný energetický příjem, ale ve stravě chyběly nějaké proteiny. Proto jsem v několika dnech využil energii z proteinových tyčinek. Koupil jsem si několik druhů, ale svým složením mě zaujala hlavně jedna. Šlo o tyčinku Prom-in Pure Bar s vysokým obsahem kvalitních proteinů a tuků a s minimálním množstvím sacharidů. To znamená, že jde bez problémů jíst i večer.

Podle mě jde o dost dobrý produkt, který dokáže v případě nouze doplnit vše potřebné při požadavku navýšit podíl proteinů ve stravě, a to jak při růstu svalů, tak i při hubnutí. Tyčinka váží 65 g a obsahuje 21 g proteinů, 3 g sacharidů a 12 g tuků, které jsou ovšem kvalitní, takže není potřeba se jich obávat. Obsahuje také 10 g vlákniny. Slazeno přírodním sladidlem z rosliny stévie. Co se týká složení proteinů, tak v tyčince je jak syrovátkový protein, vyrobený metodou CFM, tak i micelární kasein, který je oproti syrovátce pomaleji vstřebatelný a tak dokáže zásobit svaly bílkovinami po delší dobu.

Tentokrát jsem vyzkoušel tyčinku s příchutí vanilka s arašídy. Chuť a vůně je velmi dobrá, je cítit vanilka a není cítit taková ta umělá příchuť, kterou některé tyčinky mají. Na povrchu není žádná poleva. Jde dobře rozkousat. Je celkem měkká. Vyzkoušel jsem i tyčinky, které se neuvěřitelně lepí na zuby a prakticky nejdou normálně rozkousat. Jsou i takové, které obsahují jednoduché sacharidy, fruktózový sirup, nekvalitní tuky nebo další levné suroviny. Prom-in Pure Bar je v těchto ohledech naprosto bez problému. Také proteinové složení je dost dobré, protože jsou tyčinky, které obsahují např. kolagen, nebo různé nekvalitní proteiny, ale v tomto případě je tu to nejlepší, co jde do tyčinky použít.

Na závěr jen chci říci, že tohle není žádná reklama, ostatně jako není reklamou žádný jiný článek, kde recenzuji nějaké produkty. Vše jsem si koupil za vlastní peníze a pak na vlastní kůži vyzkoušel. Od nikoho jsem nedostal ani korunu. Proto jde o nezávislé posouzení výrobku. A podle mě jde v tomto případě o top produkt.

Diskuse k článku (0)


Další fitness tipy pro skvělou postavu

» 10 důvodů pro používání proteinů

» Trénink celého těla v jednom tréninku

Suplementy

Cvičení a trénink

Strava

Copyright © 2009 - 2024 Fitvit.cz - Podmínky užívání - Kontakt